O autorze
Miesięcznik Benefit to gazeta kierowana do wszystkich, którzy interesują się motywacją, rozwojem i pracą. W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą , procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych.

Historie, które inspirują

Książka Jacka Babiela Motywacja 2.0 droga do sukcesu
Książka Jacka Babiela Motywacja 2.0 droga do sukcesu www.miesiecznik-benefit.pl
20 niezwykle inspirujących wywiadów z bardzo interesującymi ludźmi ze świata biznesu, sportu i kultury złożyło się na drugie wydanie książki autorstwa Jacka Babiela, redaktora naczelnego miesięcznika „Benefit” zatytułowaną Motywacja 2.0 droga do sukcesu.

Publikacja zawiera wywiady okładkowe autorstwa redaktora naczelnego i tym samym podsumowuje dwa lata jego pracy dziennikarskiej.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Historie ludzi, którzy odnieśli sukces są bardzo inspirujące i pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, a to co nas ogranicza to tylko nasza wyobraźnia.
Za każdym razem, kiedy spotykam się z moimi rozmówcami, zyskuję niepowtarzalną możliwość dotknięcia ich historii, ich życia, a także ich sławy i sukcesu. W trakcie wywiadów, które stają się osnową każdego wydania miesięcznika i tematem numer jeden na okładkę, uświadamiam sobie, że wszyscy moi interlokutorzy mają własny sposób na przecieranie dróg i dochodzenie do sukcesu. Więcej, każdy z nich ma swój sposób na automotywację oraz na motywowanie innych.


Jacek Babiel
autor książki Motywacja 2.0 droga do sukcesu


Książkę można pobrać TU
Trwa ładowanie komentarzy...