O autorze
Miesięcznik Benefit to gazeta kierowana do wszystkich, którzy interesują się motywacją, rozwojem i pracą. W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą , procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych.

Historie, które inspirują

Książka Jacka Babiela Motywacja 2.0 droga do sukcesu
Książka Jacka Babiela Motywacja 2.0 droga do sukcesu www.miesiecznik-benefit.pl
20 niezwykle inspirujących wywiadów z bardzo interesującymi ludźmi ze świata biznesu, sportu i kultury złożyło się na drugie wydanie książki autorstwa Jacka Babiela, redaktora naczelnego miesięcznika „Benefit” zatytułowaną Motywacja 2.0 droga do sukcesu.

Publikacja zawiera wywiady okładkowe autorstwa redaktora naczelnego i tym samym podsumowuje dwa lata jego pracy dziennikarskiej.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Historie ludzi, którzy odnieśli sukces są bardzo inspirujące i pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, a to co nas ogranicza to tylko nasza wyobraźnia.
Za każdym razem, kiedy spotykam się z moimi rozmówcami, zyskuję niepowtarzalną możliwość dotknięcia ich historii, ich życia, a także ich sławy i sukcesu. W trakcie wywiadów, które stają się osnową każdego wydania miesięcznika i tematem numer jeden na okładkę, uświadamiam sobie, że wszyscy moi interlokutorzy mają własny sposób na przecieranie dróg i dochodzenie do sukcesu. Więcej, każdy z nich ma swój sposób na automotywację oraz na motywowanie innych.


Jacek Babiel
autor książki Motywacja 2.0 droga do sukcesu


Książkę można pobrać TU
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...